רשת השראה | הפתרון האלגנטי לכל הבלאגן

רשת השראה היא מוצר שאנחנו רואות בכל חדר ילדים מעוצב שחושב גם על הפרקטיקה. כל שולחן לימודים צריך רשת לתליית מטלות בית הספר, תמונות ושאר אביזרי למידה ובכל פינת יצירה אנחנו נתקלות ברשת לתליית ציורים, מעמדי טושים וכד'. היום נעשה לך סדר למה את צריכה רשת השראה ואיך הכי נכון למקם אותה בחדרי הילדים.

רשת השראה לתלייה על הקיר

כאשר אנחנו מגיעות לעצב חדר ילדים או מתבגרים אנחנו רוצות שהוא יהיה גם פרקטי וגם מעוצב ויפה ולכן נתחיל מלהגדיר פינות בחדר, לדוגמא: פינת שינה, פינת לימודים, פינת יצירה, פינת איפור וכד'. לאחר ההגדרה נחשוב אילו מוצרים יעזרו לנו להשיג פינה פרקטית ומסודרת ואז נחפש גם מוצרים יפים ובצבעים מתאימים לעיצוב הכללי של החדר.

אקססוריז לפינת יצירה או לפינת לימודים

בפינת הלימודים ובפינת היצירה נרצה למקם את רשת ההשראה מעל לשולחן העבודה של הילדים. חשוב לבחור רשת ממתכת שאפשר בעזרת מגנטים לתלות עליה ציורים, שיעורים, תמונות וכד' ובנוסף חשוב שתהיה אפשרות להוסיף מיכלים מעוצבים לטושים, עפרונות ושאר אביזרים. כך אנחנו שומרות על שולחן נקי וכמה שיותר ריק ומשתמשות בקיר לאביזרים הנלווים.

רשת השראה בכל מקום בבית

כיוון שרשת ההשראה היא מוצר יפה ופרקטי אנחנו גם ממקמות אותו ברחבי הבית. כל פינה שזקוקה לעיצוב או לפריט שיוסיף לה ייחוד ואופי הרשת תתאים. בין עם עגולה או מלבנית - העיקר שהיא תתאים בצבעים ובעיצוב. חשוב לבחור רשת עמידה ולא ממתכת דקה מידי או מחוטי ברזל כיוון שאנחנו רוצים שהיא תהיה פרקטית ועמידה לאורך זמן.

לוח מטרו מתמגנט!

אפשרות נוספת היא לוח המטרו המתמגנט. זהו מוצר חדש שמגיע עם ווי עץ לתלייה בגדים וגם שטח פנים רחב מתמגנט לכל האביזרים, התמונות ופרטי הדקורציה. ניתן לתלות אותו לאורך או לרוחב והוא מלא בסטייל כך שיעזור לך עם עיצוב החדרים ורחבי הבית.

לוח מטרו עם פינים מעץ לתלייה + שטח מגנטי לתליית תמונות ודקורציה.

<<לרשתות ההשראה שלנו >>

מוצרים נוספים של קיטה:

<<למדפים שלנו>>

<<למדבקות הלילה שלנו>>

<<למנורות שלנו >>

<<לכל המוצרים שיעזרו לכם לעצב חדר ילדים מושלם>>

אמילי ויעל

יש עוד שאלות? שלחי לנו מייל...

kita4kids@gmail.com

המומלצים:
הועלה לאחרונה:

ניוזלטר

הישארו מעודכנים בכל המוצרים החדשים והמבצעים השווים שעולים לאתר

צור קשר

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram

מידע לקונים

מפת אתר

 Kita Kids   2016

 ©  כל הזכויות שמורות