מדבקות קיר

מדבקות קיר לעיצוב חדרי ילדים הן טאצ' עיצובי קטן ופשוט שעושה הבדל גדול! מגוון רחב של מדבקות קיר איכותיות לקירות החדר, שלא מורידות את הצבע ושעוזרות לך לעצב חדר ילדים בכמה רגעים קטנים. עיצוב חדרי ילדים מתחיל במדבקות קיר מעוצבות!

מדבקות קיר הן המוצר שמכניס עיצוב לחדר הילדים במהירות ובפשטות! אז אם את רוצה לעצב חדר ילדים זה האקססוריז המושלם בשבילך. המדבקות קיר שלנו מגיעות בהמון עיצובים שונים ובמלא צבעים שונים ואופנתיים. כל חבילת מדבקות קיר תיתן לך פינה מעוצבת ואם את רוצה קיר שלם התייעצי איתנו לגבי כמות החבילות. מדבקות קיר של קיטה הן מהחומר הכי איכותי שיש למדבקות קיר, הן מיוצרות ומעוצבות כאן בארץ על ידי צוות קיטה קידס . המדבקות קיר לא מורידות או מקלפות את הקיר וניתן להדביק אותן בקלות מאוד! כל חבילת מדבקות מגיעה עם דף הסברים על איך נכון או איך מומלץ להדביק את המדבקות על הקיר. אז בכל חדר אל תפחדו להדביק מדבקות קיר שיצרו לכן קיר וחדר מעוצב בקלות. אם זה מטוסי נייר, טיסנים, כוכבים, כדורים פורחים , עיגולים משולשים או כל דבר תמצאי כאן אצלנו. אנחנו מזמינות אותך להתייעץ איתנו או להיות הכי יצירתית שיש וליצור עולמות שלמים על קירות חדרי הילדים שלך. 

עיצוב חדרי ילדים יכול להיות פשוט עם מוצרי קיטה קידס

כל האקססוריז לחדרי ילדים במקום אחד והכל מצוייר כאן בארץ מ מדבקות קיר , רשת השראה מדפים לחדרי ילדים מתלה בגדים לחדר ילדים מדבקות קיר לילדים ועוד ועוד...

תוכלי למצוא מלא רעיונות לעיצוב חדרי ילדים ואנחנו נעזור לך לבצע אותם

אז צרי איתנו קשר ונתחיל לעצב חדר ילדים יחד!

ניוזלטר

צור קשר

מידע לקונים

אודות 

בואו נהיה חברים

את המותג שלנו לעיצוב הבית כבר יצא לך להכיר?

 Kita Kids   2016

 ©  כל הזכויות שמורות