עיצוב חדר ילדים בעזרת קיטה

חדר ילדים מעוצב לא צריך להיות מסובך בכלל, מוצרי האקססוריז לעיצוב חדרי ילדים של קיטה תוכננו כך שהם ניתנים להתקנה ולהדבקה בקלות ובמהירות. כיום אין כל צורך בידע מוקדם כדי לעצב חדר ילדים וכדי ליצור חדר ילדים מהמם אצלך בבית. 

אבל אם בכל זאת את מרגישה שזה גדול עליך, אנחנו כאן בשבילך!

יש לנו מספר מסלולי עיצוב לבחירתכם:

מסלול אצלך בבית

פגישת ייעוץ - פגישת ייעוץ עם אחת מצוות העיצוב של קיטה אצלך בבית. אנחנו מגיעות לשעה וחצי-שעתיים של ייעוץ פרטני, אדריכלי ועיצובי שכולל את כל תחמי עיצוב החדר. איך מסדרים נכון? איך צובעים את החדר? איך ממקמים את האקססוריז וכד'. הפגישות נערכות בגוש דן והסביבה. 

350 ש"ח 

מסלול ייעוצי

ייעוץ טלפוני ובמייל כולל הדמיות 

ניתן לקבל ייעוץ עיצובי ברמה מקצועית בתוספת של הדמיות. אתם שולחים אלינו תמונות וסרטון של החדר ואנחנו מייעצות לכם איך כדאי לסדר את החדר בצורה אופטימלית + מה המוצרים המומלצים שיתנו לכם את העיצוב לחדר ילדים שאתם מחפשים וגם תקבלו הדמיות מדוייקות של מיקום האלמנטים בחדר והמלצות מדוייקות איך כדאי להדביק את המדבקות ולצבוע את החלל כדי לקבל תוצאה קסומה ומהממת.

200 ש"ח לייעוץ + 3 הדמיות כלליות של החלל. 

מסלול באהבה

ייעוץ טלפוני באהבה ובמתנה - ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ולקבל ייעוץ לגבי החדר ילדים אצלכם בבית. ניתן לשלוח לנו תמונות ואנחנו נעזור ונדריך אתכם מרחוק איך אידיאלי לעצב את חדר הילדים שלכם. 

מסלול שלם

יום ייעוץ אצלך בבית - לגבי עיצוב הבית וחדרי הילדים. לאחר מכן נקבע יום שלם בו ניסע יחד לאיקאה ולחנויות מובילות במרכז ונבחר מוצרים מתאימים לרחבי הבית כולל צבעי קיר וכולל סידור נכון ומדוייק של החלל. 

 1500 שח

מסלול לכל הבית

עיצוב הבית + חדרי הילדים - ניתן להזמין אותנו ליום ייעוץ לגבי עיצוב כל הבית בנוסף לחדרי הילדים. 2-3 שעות בהן נעבור על כל הבית ונעזור לך למקם נכון ריהוט, לבחור צבע לקירות ונעלה רעיונות לגבי כל עיצוב הבית כשלם. בפגישות נערכות בגוש דן והסביבה.

 500 שח

מסלול ביצוע

יום ביצוע של חדר אחד - צוות העיצוב של קיטה יגיע עד אליך עם כל האקססוריז לחדרי ילדים שבחרנו מראש יחד ויבצע אצלך את העיצוב הנבחר. מצביעת קירות חדרי הילדים, הדבקת מדבקות והתקנת כל האביזרים שאת צריכה. כאשר נצא ממך החדר גמור ומושלם ומוכן לקטנטנים!

 800-1500 שח

מסלול אקסטרה

נתחיל מפגישת ייעוץ אצלך בבית לגבי עיצוב של החלל כולו, נצא יחד ליום קניות ונזמין מאתרים מובילים בעולם מוצרים יפים פרטקטיים ובמחירים מעולים. לאחר מכן נגיע ליום מיקום והתקנות אצלך בבית כולל צביעה מיוחדת בפינות ממוקדות ברחבי הבית ובחדרי הילדים.

4500 שח 

כתבי לנו באיזה מסלול את מעוניינת וניצור איתך קשר בהקדם :)

ניוזלטר

צור קשר

מידע לקונים

אודות 

בואו נהיה חברים

את המותג שלנו לעיצוב הבית כבר יצא לך להכיר?

 Kita Kids   2016

 ©  כל הזכויות שמורות